6397 Fällstolar
ett par, Metall
Såld: 700 kr
Såldes den 18 mars 2024 -
4028 Fällstolar
ett par
Såld: 1.200 kr
Såldes den 15 januari 2024 -
7125 Fällstol
1970-tal
Såld: 300 kr
Såldes den 4 december 2023
6132 Fällstolar
2 st, 1970-tal, IKEA, "Kontiki"
Såld: 900 kr
Såldes den 24 oktober 2022 -
4322 Fällstolar
3 st, Uno Åhrén, för Gemla, "Bern"
Såld: 100 kr
Såldes den 4 juli 2022 -
2167 Fällstolar
Ett par, trä /canvas
Såld: 800 kr
Såldes den 20 juni 2022
4097 Fällstolar
Ett par, trä /canvas
Såld: 350 kr
Såldes den 13 juni 2022 -
5250 Fällstolar
Ett par, slitage
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 maj 2022 -
5640 Fällstol
fällbar stol
Såld: 500 kr
Såldes den 2 maj 2022